SUPER NINTENDO CONTROLLER®

Super Nintenton Entertainment System(SNES) Zamanının konsolları arasında en iyi grafik ve ses kalitesine sahip bir cihazdı. Nintendo ürünü dünyaya tanıtırken 1. sınıf grafik ve ses donanımına sahip tek oyun konsolu olarak tanıttı.
Kullanılabilirlik: Stokta var
75 ₺ ve üzerine ücretsiz kargo
Teslim tarihi: 2-3 gün
*
*
139,00 ₺
Microchip Patent Posteri 

 

"CONTROLLER FOR A GAME MACHINE"


Yoshihiro Inoue et al, 6 Ağustos 1991

Super Nintenton Entertainment System(SNES) Zamanının konsolları arasında en iyi grafik ve ses kalitesine sahip bir cihazdı. Nintendo ürünü dünyaya tanıtırken 1. sınıf grafik ve ses donanımına sahip tek oyun konsolu olarak tanıttı.

Super Nintendo Entertainment System (SNES), Nintendo'nun 1990 yılında piyasaya sürdüğü 16 bitlik bir video oyun konsolu ürünüdür.Nintendo SNES ile, bir önceki NES modelinin ardından piyasaya sunduğu ikinci ev konsoludur.

Nintendo, entegre çipler üzerinde yaptığı çeşitli geliştirmeler ile geliştirdikleri oyun kartuşları sayesinde de pazardaki diğer rakiplerinden kendi ürünlerini ayırdı.

SNES ürünü Nintendo'nun küresel bir başarısıdır. 16-Bit işlemci sistemine sahip oyun konsolları arasında en çok satan oyun konsolu oldu. Konsol oyun denildiğinde insanların aklına gelen sembollerin mimarı oldu.

p> Bu patent posteri, Nintendo oyun kontrolörü ile "Super Mario", "Legend of Zelda" ve diğer oyunlarını oynayan herkes için çok hoş anılar ile hafızalarını canlandıracak.

Bu patent posteri, "CONTROLLER FOR A GAME MACHINE" için orijinal Patentin bir reprodüksiyonudur. Yoshihiro Inoue ve diğerleri tarafından icat edildi ve 6 Ağustos 1991'de dosyalandı. 4 Mayıs 1993'de Amerika Birleşik Devletleri Patent ve Ticari Marka Ofisi tarafından yayınlandı. Reprodüksiyon işleminden geçen çalışma içerisinde kullanılan görsellerin işlenmemiş hali Amerika Birleşik Devletleri Patent ve Ticari Marka Ofisi arşivlerinde herkesin erişimine açıktır.

Neler yaptık?

 

  • Düşük çözünürlüklü olarak Patent arşivlerinden elde ettiğimiz patent görsellerini illüstrasyon/reprodüksiyon yöntemleri ile baskıya hazır hale getirdik.

  • Görsel içerik kalitelerini dekoratif amaçlara yakışıcak şekilde tekrar düzenledik.

  • Klasik patent tasarımının ötesinde sade ve göze hitap edecek tasarımlar ile süsledik.

  • Baskı kalitesini maksimize ettik.

 

Baskı özellikleri

 

  • 1. Sınıf yüksek kaliteli fotoğraf baskısına uygun kağıtlar seçtik.

  • 170~240gr. değerlerinde yüksek gramajlı kağıtlara baskı aldık.

  • 8 renkli LUCIA EX mürekkepler ile CANON imagePROGRAF iPF8400S Fotoğraf Baskı makinesinde basıldı.

  • Tüm ürünlerimizde yüksek kaliteli ve yüksek gramajlı mat kağıtlar üzerine HDR mürekkep püskürtmeli modern teknolojiler ile baskılar aldık.

Ürün etiketleri