Porsche 911 Carrera

Porsche 911 Carrera 1964 yılında üretime başlayıp günümüzde de devam eden benzersiz tasarım hatlarıyla her zaman göz alıcılığını korumaktadır. Porsche 911 Carrera patent posteri ile bu göz alıcılığı duvarlarınıza taşıyın.
Kullanılabilirlik: Stokta var
75 ₺ ve üzerine ücretsiz kargo
Teslim tarihi: 2-3 gün
*
*
139,00 ₺
Porsche 911 Carrera Patent Posteri 

 

"AUTOMOBILE"


Ferdinand Alexander Porsche, 14 Kasim 1963

Orijinal Porsche 911, Almanya'nın Stuttgart kentindeki Porsche tarafından üretilen lüks bir spor otomobil. Ünlü, ayırt edici ve çekici tasarımı 1963 sonbaharında tanıtıldı ve 1989'a kadar üretildi. Daha sonraları Porsche 964 adında modifiye edildi, ancak yeni modelin hala Porsche 911 diye satıldığını görünce adını 911 olarak kullanmaya karar verdiler.

911, arkadan motorlu ve hava soğutmalı olduğu için dikkat çekiciydi. 911, pazara girdiğinden bu yana hem özel istekler için hem de yarış taleplerine göre fabrika çıkışlı olarak geniş modifikasyonlara sahip.

Bu patent posteri, "AUTOMOBILE" için orijinal Patentin bir reprodüksiyonudur. Alexander Porsche ve Kreis Boblingen tarafından icat edildi ve 14 Kasım 1963'de dosyalandı. 27 Ekim 1964'de Amerika Birleşik Devletleri Patent ve Ticari Marka Ofisi tarafından yayınlandı. Reprodüksiyon işleminden geçen çalışma içerisinde kullanılan görsellerin işlenmemiş hali Amerika Birleşik Devletleri Patent ve Ticari Marka Ofisi arşivlerinde herkesin erişimine açıktır.

Neler yaptık?

 

  • Düşük çözünürlüklü olarak Patent arşivlerinden elde ettiğimiz patent görsellerini illüstrasyon/reprodüksiyon yöntemleri ile baskıya hazır hale getirdik.

  • Görsel içerik kalitelerini dekoratif amaçlara yakışıcak şekilde tekrar düzenledik.

  • Klasik patent tasarımının ötesinde sade ve göze hitap edecek tasarımlar ile süsledik.

  • Baskı kalitesini maksimize ettik.

 

Baskı özellikleri

 

  • 1. Sınıf yüksek kaliteli fotoğraf baskısına uygun kağıtlar seçtik.

  • 170~240gr. değerlerinde yüksek gramajlı kağıtlara baskı aldık.

  • 8 renkli LUCIA EX mürekkepler ile CANON imagePROGRAF iPF8400S Fotoğraf Baskı makinesinde basıldı.

  • Tüm ürünlerimizde yüksek kaliteli ve yüksek gramajlı mat kağıtlar üzerine HDR mürekkep püskürtmeli modern teknolojiler ile baskılar aldık.

Ürün etiketleri