NINTENDO DS®

Nintendo DS ya da genel kullanılan adıyla DS. Nintendo tarafından geliştirilen ve piyasaya sürülen bir 32-bit işlemci tipinde çift ekrana sahip bir portatif el tipi oyun konsoludur. DS adı ingilizcedeki Dual-Screen(çift ekran) kelimelerinin kısaltmasından gelir.
Kullanılabilirlik: Stokta var
75 ₺ ve üzerine ücretsiz kargo
Teslim tarihi: 2-3 gün
*
*
139,00 ₺
NINTENDO DS® 

 

"ELECTRONIC GAME MACHINE"


Yui Ehara et al., 21 Temmuz 2006.

Nintendo DS ya da genel kullanılan adıyla DS. Nintendo tarafından geliştirilen ve piyasaya sürülen bir 32-bit işlemci tipinde çift ekrana sahip bir portatif el tipi oyun konsoludur. DS adı ingilizcedeki Dual-Screen(çift ekran) kelimelerinin kısaltmasından gelir.

Cihaz, 21 Kasım 2004'te Kuzey Amerika'da satışa çıkarıldı.DS modeli için geliştirilen oyunlar dışında GameBoy Advance oyunlarının tümü ile de uyumludur. Nintendo portatif el tipi oyun konsolları pazarında lider konumdadır ve en yakın rakibi Playstation PSP ile arasında büyük bir farka sahiptir. Oysa PSP grafik çözünürlüğü ve teknoloji bakımından Nintendo ürünlerinden oldukça iyi durumdadır.

Nintendo DS'in pazardaki başarısının önemli bir nedeni ise dokunmatik ekrana sahip olması ve mikrofonu ile oynanıştaki eğlenceyi ön plana çıkarmasıdır. Bu nedenle daha geniş oyuncu kitlesine hitap etmektedir. DS'in oyun dışındaki özellikleri de onu ön plana çıkarmaktadır: Pictochat sayesinde başka DS sahipleri ile kablosuz iletişim sunması, DS download Play sayesinde tek kartuştan çoklu oynama olanağı, saat-takvim ve alarm özelliği ile gündelik hayatta oyun dışı kullanım sunan özelliklere sahip olması. Ayrıca kablosuz bir ağa bağlanmaya gerek kalmadan Wi-Fi birden fazla DS cihazının birbirleriyle doğrudan etkileşim kurabilme özelliğine de sahiptir. 

Bu patent posteri, "ELECTRONIC GAME MACHINE" için orijinal Patentin bir reprodüksiyonudur. Yui Ehara ve diğerleri tarafından icat edildi ve 21 Temmuz 2006'da dosyalandı. 30 Ekim 2007'de Amerika Birleşik Devletleri Patent ve Ticari Marka Ofisi tarafından yayınlandı. Reprodüksiyon işleminden geçen çalışma içerisinde kullanılan görsellerin işlenmemiş hali Amerika Birleşik Devletleri Patent ve Ticari Marka Ofisi arşivlerinde herkesin erişimine açıktır.

Neler yaptık?

 

  • Düşük çözünürlüklü olarak Patent arşivlerinden elde ettiğimiz patent görsellerini illüstrasyon/reprodüksiyon yöntemleri ile baskıya hazır hale getirdik.

  • Görsel içerik kalitelerini dekoratif amaçlara yakışıcak şekilde tekrar düzenledik.

  • Klasik patent tasarımının ötesinde sade ve göze hitap edecek tasarımlar ile süsledik.

  • Baskı kalitesini maksimize ettik.

 

Baskı özellikleri

 

  • 1. Sınıf yüksek kaliteli fotoğraf baskısına uygun kağıtlar seçtik.

  • 170~240gr. değerlerinde yüksek gramajlı kağıtlara baskı aldık.

  • 8 renkli LUCIA EX mürekkepler ile CANON imagePROGRAF iPF8400S Fotoğraf Baskı makinesinde basıldı.

  • Tüm ürünlerimizde yüksek kaliteli ve yüksek gramajlı mat kağıtlar üzerine HDR mürekkep püskürtmeli modern teknolojiler ile baskılar aldık.

Ürün etiketleri