NINTENDO 64®

Nintendo 64, 3 Boyutlu çevre ve karakter tasarımları ile ev tipi oyun konsolu dünyasında yeni bir perspektif katan bu patent tasarımı kontrol arabirimi ile de kullanıcılarına modern bir oyun keyfi sunmaktadır.
Kullanılabilirlik: Stokta var
45 ₺ ve üzerine ücretsiz kargo
Teslim tarihi: 2-3 gün
*
*
29,00 ₺
NINTENDO 64® Patent Posteri 

 

"VIDEO GAME SYSTEM"


Shigeru Miyamoto et al. , 26 Temmuz,2001

Nintento firmasının geliştirdiği Nintendo 64, uluslararası ev tipi oyun ve eğlence pazar için Nintendo'nun üçüncü oyun konsolu. 64 bitlik işlemci tipinden dolayı böyle adlandırılmıştır.

Nintendo 64 1996 yılında piyasaya sürüldü. Kaset olarak adlandırılan kartuşlar içerisinde yüklü oyunların kullanıldığı en gelişmiş oyun konsoludur.

Nintendo 64, 3 Boyutlu çevre ve karakter tasarımları ile ev tipi oyun konsolu dünyasında yeni bir perspektif katan bu patent tasarımı kontrol arabirimi ile de kullanıcılarına modern bir oyun keyfi sunmaktadır.

Super Mario 64 adı verilen oyun bu konsolun oyun yelpazesinde yeralan amiral gemisidir. Hatta patent tasarım dökümanında örnekler ve oyun motoru mantığı yine Super Mario oyunu üzerinden anlatılmıştır.

Bu patent posteri, "VIDEO GAME SYSTEM AND METHOD WITH ENHANCED THREE-DIMENSIONAL CHARACTER AND BACKGROUND CONTROL DUE TO ENVIRONMENTAL CONDITIONS" için orijinal Patentin bir reprodüksiyonudur. Shigeru Miyamoto ve diğerleri tarafından icat edildi ve 26 Temmuz 2001'de dosyalandı. 24 Eylül 2002'de Amerika Birleşik Devletleri Patent ve Ticari Marka Ofisi tarafından yayınlandı. Reprodüksiyon işleminden geçen çalışma içerisinde kullanılan görsellerin işlenmemiş hali Amerika Birleşik Devletleri Patent ve Ticari Marka Ofisi arşivlerinde herkesin erişimine açıktır.

Neler yaptık?

 

  • Düşük çözünürlüklü olarak Patent arşivlerinden elde ettiğimiz patent görsellerini illüstrasyon/reprodüksiyon yöntemleri ile baskıya hazır hale getirdik.

  • Görsel içerik kalitelerini dekoratif amaçlara yakışıcak şekilde tekrar düzenledik.

  • Klasik patent tasarımının ötesinde sade ve göze hitap edecek tasarımlar ile süsledik.

  • Baskı kalitesini maksimize ettik.

 

Baskı özellikleri

 

  • 1. Sınıf yüksek kaliteli fotoğraf baskısına uygun kağıtlar seçtik.

  • 170~240gr. değerlerinde yüksek gramajlı kağıtlara baskı aldık.

  • 8 renkli LUCIA EX mürekkepler ile CANON imagePROGRAF iPF8400S Fotoğraf Baskı makinesinde basıldı.

  • Tüm ürünlerimizde yüksek kaliteli ve yüksek gramajlı mat kağıtlar üzerine HDR mürekkep püskürtmeli modern teknolojiler ile baskılar aldık.

Ürün etiketleri