Microsoft XBOX®

Oyun konsolları 90'ların ortasından itibaren popülaritesini artırmıştı. Nintendo ve Sony Playstation'ın hakimiyetinin olduğu sektöre Microsoft, XBOX ile kısmen etkili bir giriş yapmıştır.
Kullanılabilirlik: Stokta var
75 ₺ ve üzerine ücretsiz kargo
Teslim tarihi: 2-3 gün
*
*
139,00 ₺
Microsoft XBOX® Patent Posteri

 

"PORTION OF AN ELECTRONIC HOUSING"


James R. Stewart et al., 11 Ocak 2001

Oyun konsolları 90'ların ortasından itibaren popülaritesini artırmıştı. Nintendo ve Sony Playstation'ın hakimiyetinin olduğu sektöre Microsoft, XBOX ile kısmen etkili bir giriş yapmıştır. Kısmen etkili olmasının sebebi ise global pazar dağılımının bölgesel olarak dengesiz olması.XBOX ilk versiyonu 25 Ekim 2001'de ABD'de, ardından 22 Şubat 2002'de Playstation'ın anavatanı Japonya'da  pazara sürüldü. 2002 yılı genelinde kademeli olarak Avrupa ve diğer kıtalarda pazara sürüldü.

Diğer oyun konsollarının çıkış tarihleri çok eskidir; örneğin Playstation 1994'de çıkış yaptı. Xbox ise piyasanın olgunlaştığı 2001 yılında çıkış yaptı. Son giriş yapan oyuncu olmasına rağmen piyasada kendine iyi yer edinmiştir. Öte yandan, piyasada Playstation 2'nin kaldığı kadar uzun süre kalmamıştır.

Bu patent posteri, "PORTION OF AN ELECTRONIC HOUSING" için orijinal Patentin bir reprodüksiyonudur. James R. Stewart ve diğerleri tarafından icat edildi ve 11 Ocak 2001'de dosyalandı. 18 Aralık 2001'de Amerika Birleşik Devletleri Patent ve Ticari Marka Ofisi tarafından yayınlandı. Reprodüksiyon işleminden geçen çalışma içerisinde kullanılan görsellerin işlenmemiş hali Amerika Birleşik Devletleri Patent ve Ticari Marka Ofisi arşivlerinde herkesin erişimine açıktır.

Neler yaptık?

 

  • Düşük çözünürlüklü olarak Patent arşivlerinden elde ettiğimiz patent görsellerini illüstrasyon/reprodüksiyon yöntemleri ile baskıya hazır hale getirdik.

  • Görsel içerik kalitelerini dekoratif amaçlara yakışıcak şekilde tekrar düzenledik.

  • Klasik patent tasarımının ötesinde sade ve göze hitap edecek tasarımlar ile süsledik.

  • Baskı kalitesini maksimize ettik.

 

Baskı özellikleri

 

  • 1. Sınıf yüksek kaliteli fotoğraf baskısına uygun kağıtlar seçtik.

  • 170~240gr. değerlerinde yüksek gramajlı kağıtlara baskı aldık.

  • 8 renkli LUCIA EX mürekkepler ile CANON imagePROGRAF iPF8400S Fotoğraf Baskı makinesinde basıldı.

  • Tüm ürünlerimizde yüksek kaliteli ve yüksek gramajlı mat kağıtlar üzerine HDR mürekkep püskürtmeli modern teknolojiler ile baskılar aldık.

Ürün etiketleri
Bu ürünü alan müşterilerimiz yanında bunları da aldı

COMMODORE 64®

Commodore 64(C64), Commodore tarafından Ocak 1982'de dünya pazarına sürülen 8 bitlik bir ev bilgisayarı. 17 milyona yaklaşan satış adeti ile tüm zamanların en çok satan tek bilgisayar modeli olarak Guinness Rekorlar kitabında yerini almıştır. 1982 yılının başlarında 595$'lık fiyatı ile pazara giriş yapmıştı.
139,00 ₺

MICROCHIP

Günümüzde kullandığımız neredeyse tüm etkileşimli elektronik cihazlarda yer alan mikroçiplerin muciti Robert N Noyce'a ait bu patent tasarımının ayrıntılarını detaylı olarak işledik ve bu dünyayı değiştiren icatın patent posterini hazırladık.
139,00 ₺

R2-D2 Astromech Droid

Galaksinin kaderi bir robota teslim edilmişti ve o görevini başarıyla yerine getirdi. R2-D2 Patent tasarımından elde ettiğimiz bu patent posterinde onun sevimli tasarımını sunuyoruz.
139,00 ₺