İletişim & Hakkımızda

 

Teknoloji, müzik, tasarım ve oyun endüstrilerini günümüze getiren icatların patent çizimlerini farklı bir şekilde size sunuyoruz. Tüm zamanların en çok satan kişisel bilgisayarı Commodore 64'ten, IBM'in vakum tüplü bilgisayarları ve Nintendo'nun ilk kartuş tabanlı oyun konsollarına kada iz bırakan tüm icatlar artık sizin duvarlarınızda size ve fikirlerinize ilham bırakacak inovatif sanat eserlerine dönüşüyor.

Google, Microsoft, Apple, Amazon, Paypal, AirBnb, Sony ve daha fazlası gibi şirketlerden kuşaklara damga vuran bazı anahtar taşı icatlara dayanan güzel patent çizimlerini sizler için reprodüksiyon işlemi ile baskıya hazır hale getirdik.

Her bir patent posteri, Yüksek kaliteli mat fotoğraf kağıdı üzerine HDR mürekkep püskürtmeli teknoloji kullanılarak 50x70 cm ve 70x100 cm ölçeklerinde basılmıştır. Şimdi hemen sipariş verin, böylece klasik icatları duvarlarınıza güzel ve modern sanat eserleri olarak asın.

PatentTalks.com 2018 Kasım ayında kurulmuş bir e-ticaret sitesidir. Assa Yazılım - Asaf Günay firması tarafından işletilmektedir. Assa Yazılım 2016 Mayıs ayında kurulmuş ve müşterilerine web ve mobil uygulama geliştirme hizmeti ve danışmanlık vermektedir.

 

İletişim

 

Adres

:

Görükle Mah. Üniversite-1 Cad.
Ulutek Tekno.Gel.Böl. A-B-C-D-E-F-H BLOK

No:933/B010, 16059 NİLÜFER/BURSA

Telefon

:

+90 (555) 988 94 08 

Email

:

info@patenttalks.com